Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti Geenivaramu päriliku vähi ennetusmeetmete arendusprojekt Valgamaal alustas konsultatsioonidega
03.01.2007
<br />Eesti Geenivaramu päriliku vähi ennetusmeetmete arendusprojektValgamaal alustas konsultatsioonidega. Tänaseks on projekti raameskogutud 6200 ankeeti.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.