• 06.02.07, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Linn saab uue mobiilse hädaabisüsteemi

6. veebruar 2007
<br />Linnavalitsus kavatseb homsel istungil heaks kiita korralduse-mille kohaselt annab SA Johanniitide Abi Eestis Tallinna linnaletasuta kasutada 100-kohalise valvesüsteemi- mis on kasutatav üksielavate ja operatiivset sotsiaalhoolekandelist või sagedastmeditsiinist abi vajavate isikute turvalisuse täiendavakstagamiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele