• 06.02.07, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Teine Ühendus Humana Estonia toetus - MTÜ AIDSi Ennetuskeskusele

06.02.2007
<br />2006.aastal Ühendus Humana <b>Estonia</b> pooltmittetulundusühingutele ja sihtasutustele antud võimaluse raamestaodelda toetust haridus- ja tervishoiuprojektide rahastamiseks saitoetuse MTÜ AIDSi Ennetuskeskuse projekt "HIV+ laps lasteaias".Tegemist on teise rahaliselt toetatud projektiga Eestis. Esimesenaleidis toetust SA Dharma koolitusprojekt "Lastekodulapse tugiisik".Mõlema projekti toetussumma on 5000 eurot ehk 78 233 eestikrooni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele