• 12.02.07, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Perearstide Seltsi teadaanne

12.02.2007
<br />Eesti Perearstide Selts on üllatunud Eesti Haigekassa reedel-9. veebruaril tehtud avaldusest kolme Tallinnaperearstikeskuse haldustasu võtmise teemal. Nimelt tõstisEesti Haigekassa detsembris- Eesti Perearstide Seltsi ettepanekulbaasraha- millega langes ära vajadus haldustasude võtmiseks. Perearstide ettepanekul sõlmiti Eesti Haigekassaga kohtuvälinekokkulepe.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele