15. märts 2007
<br />TÄIENDAV PÄEVAKORRAPUNKT: Valitsus kiitis heaks VabariigiValitsuse- Eesti Haiglate Liidu- Eesti Õdede Liidu ja EestiTervishoiualatöötajate Ametiühingute Liidu vahel sõlmitavtervishoiutöötajate tunnipalga alammäära kollektiivleping ningvolitas sotsiaalministrit valitsuse nimel kollektiivlepingule allakirjutama.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele