18. september 2007
<br />Ülehomme- 20. septembril on meditsiinivaldkonna esindajad jaajakirjanikud oodatud osalema konverentsil "Meditsiin ja meedia".Konverentsi eesmärgiks on tõhustada koostööd meditsiiniasutuste jameediaväljaannete vahel läbi osapoolte seisukohtade ja hoiakuteesiletoomise ning avameelse dialoogi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele