14.11.2007
<br />Nõmme Halduskogu arutas 14. novembril oma istungil Wismari haiglavõimalikku kolimist Nõmmele. Kuna Wismari haigla on omandanudIlmarise tn 3 kinnistu- mis on täna juba sotsiaalmaa- ei pea haiglasinna detailplaneeringut tegema ja piisab vaidümberehitusprojektist. See aga tähendab seda- et projekti peabkooskõlastama vaid linnaosavalitsus ja linnavalitsus.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele