Tartumaal Rannu keskkoolis on viirushaigus teinud nii suurt laastamistööd- et kaks kolmandikku veel terveid õpilasi sai juba eile tunnistuse kätte- kirjutas Eesti Päevaleht. 239 õpilasega Rannu koolist on viirushaiguse tõttu kodus 70 õpilast- ütles Rannu keskkooli direktor Karin Kütt. Direktor ütles eile- et õpilased saavad veeranditunnistused kätte- sest nii paljude puudujate tõttu pole mõtet õppetööd jätkata. “Üle kuuekümne õpilase on puudunud juba rohkem kui nädal aega- lisaks on haigestunud ka paljud õpetajad- pole kedagi enam klassi ette panna-” ütles Kütt- kes koos õppealajuhatajaga on viimastel päevadel ka ise tunde andnud. Küti sõnul on tegemist tavalise viirushaigusega- mis millegipärast räsib nende kooli eriti tugevalt. “Õpilastel on kõrge palavik ja köha-” ütles Kütt.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele