• 29.07.09, 15:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Neuropsühhooloogide paremik Tallinnas - ülemaailmne konverents

29. juulil algab Helsingis Rahvusvahelise Neuropsühholoogide Ühingu poolt korraldatav iga-aastane suvekonverents, mille satelliitsümpoosium toimub 3.–4. augustini Tallinnas Viru Konverentsikeskuses.
Konverentsi eesmärk on anda eri maade neuropsühholoogidele regulaarne võimalus kohtuda ja kogemusi ning teadmisi vahetada. Käesoleva konverentsi teema on „Kliinilise neuropsühholoogia teadusuuringute ja praktika

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele