• 29.09.10, 12:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pandora Baltics OÜ toetab Eesti Vähiliidu rinnavähi ennetustegevust

15. oktoobril toimub rahvusvaheline Rinna Tervise Päev 2010, mille eesmärgiks on tõsta Euroopa naiste ja neidude teadlikkust, mis puudutab rinnavähi ennetamist ning varajase avastamise võimalusi. Rinna Tervise Päevaga ühinevad paljud firmad ja eraisikud üle kogu Euroopa. Kampaaniaga ühineb ka Pandora Baltics OÜ.
Igalt oktoobris müüdud kampaanias osalevalt Pandora ehtelt läheb Eesti Vähiliidu rinnavähi uuringute toetuseks 15% ehte hinnast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 18:56
Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutab välja enampakkumise ruumide üürile andmiseks Ravi tänaval
Ida-Tallinna Keskhaigla Aktsiaselts kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Tallinnas Ravi tn 27 asuvate ruumide üürile andmiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele