• 03.02.12, 15:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Odavama ravimi pakkumise praktikast apteekides

Selle arvamusega kutsun üles mõtisklema ja kaasa rääkima meid kõiki puudutaval teemal: odavama retseptiravimi eelispakkumine apteekides. Teatavasti kohustab seadus apteekrit nüüd pakkuma kogu toimeaine valikut alates odavamast.
Mullu suvest kehtima hakanud määrusega on see pandud kohustuseks ka hulgimüüjale: võtta lattu kõik, ka kõige soodsama hinnaga ravimid. Varem hulgimüüjal seda kohustust polnud ja odavam ravim lihtsalt ei jõudnudki jaemüügini. Seega on tagatud see, et apteeker esitleb meile täisvalikut retseptiravimitest, millest saame endale meelepärase valida.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele