• 29.02.12, 15:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lastefond kutsub haruldaste haiguste päeva raames abivajavatest lastest märku andma

Täna on haruldane 29. veebruar, mil Euroopas peetakse haruldaste haiguste päeva. Siinkohal kutsub Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond kõiki lapsevanemaid, kelle lapsed põevad haruldasi haigusi, ühendust võtma.
Lastefond on üheteistkümne tegevusaasta jooksul toetanud paljusid erinevaid haruldast haigust põdevaid lapsi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele