Euroopa patsientide õiguste päeval, 18. aprillil,
toimub Eesti Patsientide Esindusühingu (EPE) eestvedamisel konverents
„Tervishoiu- ja sotsiaalteenuste korraldamine Eesti elanikkonna töövõime
säilitamiseks“, mille eesmärk on otsida võimalusi Eesti tervishoiu- ja
sotsiaalteenuste süsteemi edendamiseks.
„Viimasel ajal on meie poole pöördunud üha enam inimesi, kes on oma terviseprobleemidega jõudnud olukorda, kus nad on kaotanud ajutiselt või pikemaks perioodiks töövõime,“ põhjendab Eesti Patsientide Esindusühingu juhataja Pille Ilves konverentsi teemavalikut.