• 22.02.13, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arvamus: Otsuste tegemisel tuleb leida konsensus

Hea tahte koostöökokkuleppe “Tervishoiusüsteemi jätkusuutlikkuse tagamine” on allkirjastanud kuusteist osalist. Dokument on jätkuvalt avatud kõigile partneritele sellega ühinemiseks.
Hea tahte koostööleppega on tehtud suur eeltöö ühiste huvide ja probleemide kaardistamiseks. Nüüd sõltub juba kõigist leppe osalistest, kas leiame ka ühiseid lahendusi ning jõudu ja tahet neid rakendada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele