Tallinnas toimub 27. märtsil järjekordne haiglatevaheline kliiniline konverents „Õpitud abitus,“ mille teemaks on ülereageerivad patsiendid, kes püüavad ka väikeste tervisehädadega pääseda tippspetsialistideni.
Kolmapäeval, 27. märtsil kell 14.30-16.30 toimub Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena üksuse suures saalis (Pärnu mnt 104) haiglatevaheline kliiniline konverents „Õpitud abitus“. Konverentsi teema on ajendatud üha sagenevast nähtusest, kus kerge tervisehäire korral püüavad patsiendid pääseda tippspetsialistide juurde, selle asemel et taotleda esmajärjekorras abi perearstilt-õelt. Kahjuks tihenevad ka juhud, mil patsiendid ei tule toime ka kõige lihtsamate tervisehäiretega nagu seda on nohu või marrastus.
Seotud lood
If you're motivated to make life better for millions, Boehringer Ingelheim is the place for you. Driven to make a difference? Start here!