TÜ tervishoiukorralduse professor Raul-Allan Kiivet loodab Postimehes, et eritasu kehtestamine neile erakorralise meditsiini patsientidele, kelle abivajadus ei ole vältimatu, jääb uitmõtteks. Karistamise asemel tuleb inimesi harida.
Tallinna haiglad seavad erakorralise meditsiini osakonna patsiendid pingeritta – see 7. märtsi Postimehe teade on Eesti viimase viie kuni seitsme aasta suurim samm patsiendikeskse tervishoiu suunas.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele