• 24.10.13, 12:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Professor Hele Evearus: Personaalmeditsiin on jõudnud praktikasse

Mida tähendab personaalmeditsiin? Kas arsti, kes tervitab  nimepidi ja naeratusega? Abistajat, kes kuulab? Arsti, kes teab patsiendi juhtumist ja seni saadud ravist kõike?
Me kõik soovime, et arst meist aru saaks. Lähitulevikus saab personaalne mõistmine oluliselt sügavamaks.

Seotud lood

Uudised
  • 10.09.17, 08:00
Geenid mõjutavad ravimite imendumist
Eesti Geenivaramu vanemteadur Lili Milani teadustöö seisneb geenide ja ravimite toime vaheliste seoste otsimises.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele