• 23.04.14, 14:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arstitudengid kutsuvad rääkima avameelselt seksuaalsest ahistamisest.

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts käivitab kolmapäeval, 23. aprillil projekti „Avameelselt ahistamisest“, et algatada ühiskonnas diskussioon seksuaalsest ahistamisest, pöörates tähelepanu sellele, mis see on, kuidas see väljendub ja millised on selle tagajärjed.
Projekti eesmärk on anda mõista, et seksuaalne ahistamine pole vastuvõetav ning et ohvrit süüdistavat ja ükskõikset suhtumist tuleks muuta. Projekti käigus saavad inimesed jagada oma lugusid kokkupuudetest ahistamisega. Ühtlasi on valminud rida näitevideosid sellest, mida ahistamine endast kujutab.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele