• 07.05.14, 13:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kampaania tõi kuulmispuudega lastele 10 000 eurot

Märtsi- ja aprillikuu jooksul aset leidnud Laima, MTÜ Audiere ja SA TÜ Kliinikumi Lastefondi ühise heategevuskampaaniaga koguti kuulmispuudega lastele pisut üle 10 000 euro.
Selga küpsiste müügist ning otse SA TÜK Lastefondi annetuskontodele laekunud annetussumma antakse kampaanias osalenud lastele sümboolselt üle täna kell 14.00 SA TÜ Kliinikumi kõrvakliinikus toimuval pidulikul kampaania lõpetamise üritusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele