Arstitudengid korraldavad taas eakate päeva

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi Rahvatervise töögrupi eestvedamisel tähistatakse laupäeval,  4. oktoobril Tartus eakate päeva.

Nagu tavaks kujunenud, algab üritus kell 12.00 Tartu Raekoja platsil väikese virgutusvõimlemisega. Ühiselt suundutakse edasi Hugo Treffneri Gümnaasiumisse, kus neuroloog peab loengu teemal "Kas tavaline mäluhäire või Alzheimeri tõbi?". Seejärel mõõdavad arstitudengid soovijatel vererõhku ja –suhkrut ning pakutakse ka tudengite küpsetatud kooke.

Kuu alguses toimuv üritus leiab aset 1. oktoobril tähistatava rahvusvahelise eakate päeva raames. Rahvusvahelise eakate päeva eesmärk on tõsta teadlikkust eakaid puudutavates probleemides ning tunnustada nende panust ühiskonda. EAÜS on Tartus eakate päeva korraldanud mitu aastat, eelnevalt on käsitletud näiteks osteoporoosi ning südame- ja veresoonkonnahaigusi. Eelkõige eakatele suunatud üritus on tasuta ning seda toetab Tartu Linnavalitsus.

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on arstitudengeid ühendav vabaühendus, mis tegutseb Eesti tervishoiu arendamise nimel.

Lisainfo:

Triin Pohlak

Rahvatervise töögrupi juht

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

E-mail:

triinpohlak@gmail.com

Tel: 5519756

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.