Eesti Reumaliit tähistab täna oma 23. sünnipäeva

Pressiteade, 31. oktoober 2014

Täna, 31. oktoobril tähistab reumaatiliste haigustega tegelevate ühingute katuseorganisatsioon, Eesti Reumaliit, oma 23ndat sünnipäeva.

„Tänaseks on Eesti Reumaliidust saanud tugeva struktuuriga organisatsioon, mille peaeesmärgiks on teavitada avalikkust luu- ja liigesehaigustest ning osaleda poliitika kujundamisel, mis omakorda aitab kaasa luu- ja liigesehaigete elukvaliteedi säilitamisele ja tervishoiuteenuste kättesaadavuse parandamisele,“ selgitab Eesti Reumaliidu tegevjuht Marek Jaakson organisatsiooni rolli Eesti ühiskonnas.

Jaakson lisab, et peale poliitilistes protsessides osalemise on Eesti Reumaliidu tegevuse edasikandjateks ka traditsioonilised suurüritused. Näiteks toimub juba novembri keskel Reumafoorum, mille teemaks on seekord „Luu- ja liigesehaigete inimeste tööle naasemine ja seal püsimine“. Kevadeti korraldab Eesti Reumaliit Taastusravi konverentsi, suve lõpus Käimisipäeva ning sellest sügisest saab alguse täiesti uus projekt "Noortelt noortele", mille eesmärgiks on teha reumaatilistest haigustest teavitustööd koolinoorte seas ja abistada juba haigust põdevaid noori.

Eesti Reumaliidu alla kuuluvad 12 liikmesorganisatsiooni üle Eesti. Kokku on Eestis ligi 250 000 luu- ja liigesehaiget, kelle heaolu ja täisväärtusliku elukvaliteedi eest Eesti Reumaliit seisab.

Jonas Grauberg
Telefon
Mobiil +372 5667 8843
Email jonas@reumaliit.ee
Kodulehekülg www.reumaliit.ee

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.