Alanud on vastuvõtt õdede erialasele koolitusele

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis käib vastuvõtt: talvisel perioodil ootab kõrgkool õppima tudengeid õdede erialasele koolitusele. Vastu võetakse 15 intensiivõenduse eriala üliõpilast ja 15 kliinilise õenduse eriala üliõpilast. Kliinilise õenduse erialaõppesse on oodatud eeskätt iseseisvat vastuvõttu tegevad õed. Õpe toimub Tartus, igal kuul ühe nädala vältel.

Dokumentide vastuvõtt toimub kuni 7. jaanuarini keskkonnas www.sais.ee või kõrgkoolis kohapeal ruumis 329. Õppima asumiseks on vajalik esitada avaldus, mille saab täita www.sais.ee keskkonnas, CV, motivatsioonikiri, varasemat kutse- või erialast õpet tõendava tunnistuse (õe, meditsiiniõe, velskri või ämmaemanda tunnistuse/diplomi) koopia koos hinnetelehe koopiaga, isikutunnistuse või passi koopia (kui nimi on muutunud, siis ka nime muutmist tõendava dokumendi koopia) ja tööandja soovituskiri ning tervishoiutöötajate riikliku registri koopia.

Täpsem informatsioon: www.nooruse.ee/vastuvott

Lisainfo:
Jaanika Niinepuu
Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kommunikatsioonijuht
jaanikaniinepuu@nooruse.ee
737 0260
www.nooruse.ee

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.