19. detsember 2014
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Jõulueelne mõtisklus

Kui arstiteadusliku ajakirja, mida Eesti Arst on, peatoimetaja tegi siinkirjutajale ettepaneku kirjutada midagi arstikunstist, siis soostusin kergemeelselt ettepanekuga. Et lubadus sai antud, astusin loomulikult raamaturiiuli juurde.

Ega palju targemaks saanud. Modernse inimesena püüdsin siis edasi jõuda guugeldades. Leidsin kolleeg Kai Suklese asjaliku ettekande ja kuulasin ka perearst A. Talviku 2011. aastal peetud raadioesinemist. Guugeldades jõudsin arstikunsti üpris põhjalike käsitlemisteni, kuid resümee sai ikka üks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee