Vana-aasta maratonil ja jooksul osalejad toetavad vähiravifondi „Kingitud elu“ 

Pressiteade19. detsember 2014


Homme, 20. detsembril toimuval traditsioonilisel jooksuüritusel osalejad toetavad SA Hille Tänavsuu Vähiravifondi „Kingitud elu“, igast osavõtutasust annetatakse fondile 5 eurot. Klassikalise maratoni distantsile antakse start Rocca al Mare kooli juurest kell 9.30 ja 8,4 km jooksule kell 13.00.

„Jooks või lihtsalt liikumine on parim profülaktika kõikide haiguste ennetuseks ja raviks,“ ütles vähiravifondi „Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu. „Ka meie fond ei soovi mitte ainult ravida tagajärgi, vaid propageerida liikumist ja värskes õhus viibimist – elamist täiega!“

„Spordiklubi Stamina jooksuüritus võimaldab lisaks sellele kinkida meil elu ka järgmistele abivajajatele,“ sõnas Toivo Tänavsuu. „Kutsun kõiki üles jõukohasele sportlikule pingutusele veel enne jõuluaega ja sellega seonduvaid hõrgutavaid pidulaudasid. Tulge jooksma või kõndima, pole vahet. Ning tänan juba ette nii ürituse korraldajaid kui ka kõiki osalejaid.”

„Mul on väga hea meel, et saame juba 12. korda toimuva traditsioonilise vana-aasta maratoni ja jooksuga panustada taaskord Eesti heategevusse ja sel korral aidata heategevuse kui teatud mõttes spordiala noorvõistlejat SA Hille Tänavsuu Vähiravifondi „Kingitud elu“ – nad on teinud hea stardi ja usun, et peagi on nad omal alal ühed tublimad tegijad,“  lisas Stamina spordiklubi esindaja ja ürituse korraldaja Urmo Raiend.

Kokku eelregistreerus 425 jooksjat, neist maratonile 161 ja 8,4 km distantsile 264 jooksjat.

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond „Kingitud Elu“ (www.kingitudelu.ee)  on asutatud 5. veebruaril 2014 Hille ja Toivo Tänavsuu ning Janek Mäggi poolt. Fond hüvitab annetustest kogunevate võimaluste piires nende patsientide raviarveid, kelle ravimeid Eesti Haigekassa ei kompenseeri. Raha tuleb sihtasutusele tehtud annetustest. Fondi nõukokku, mis otsustab kas ja keda toetatakse, kuuluvad onkoloogid dr Peeter Padrik, dr Hele Everaus, dr Kristiina Ojamaa, dr Kadri Putnik ja tervise arengu instituudi direktor Maris Jesse, näitleja Rita Rätsepp ja suhtekorraldaja Janek Mäggi.

Lisateave:
Toivo Tänavsuu, Vähiravifondi „Kingitud Elu“ juhatuse esimees
E-post: info@kingitudelu.ee
tel: +372 5276004

Urmo Raiend, Stamina spordiklubi esindaja ja ürituse korraldaja
E-post: urmo@stamina.ee
tel: +372  5019572
www.stamina.ee/rahvajooks

Ivar Õuekallas
Powerhouse
E-mail: ivar.ouekallas@powerhouse.ee
Tel: +372 6998 044
Mob: +372 55 645 112
www.powerhouse.ee

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.