Ida-Tallinna Keskhaigla kõrva-nina-kurgukeskuse arst Liina Luht kinnitas tänasel rahvusvahelisel kõrva tervise päeval, et kuulmislangus kimbutab inimesi senisest enam.
Dr Liina Luht sõnab, et väikestel lastel esineb kõige enam kõrvapõletikke, mis enim põhjustatud adenoididest. Kõrvapõletikud on mööduvad, sestap ei ole enamasti tegemist tõsise kuulmist kahjustava probleemiga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.06.26, 14:20
Professionaalne tekstiilihooldus vabastab hooldekodud lisamuredest
„Kui küsida hooldekodu juhilt, kuidas tekstiilihooldusteenusega läheb ja ta ütleb, et ei teagi, siis on see meie jaoks kompliment,“ märgib Lindströmi klienditoe juht Kadri Jaaska. See tähendab, et töörõivaste, voodipesu ja muude tekstiilide hooldus toimib sujuvalt ning hooldekodu juhtkond ja töötajad saavad keskenduda sellele, mis on kõige olulisem – inimeste eest hoolitsemisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele