1 märts 2016 05:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Edu alus on rahvusvaheline lähenemine

Lepngu sõlmimine kahe kõrgkooli vahel.  Foto: Tairi Kollo

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ja Jyväskylä rakenduskõrgkooli (JAMK University of Applied Sciences) koostöö üliõpilaste ja õppejõudude mobiilsuse korraldamisel ning õppekava arendusprojektides on kestnud juba üle 10 aasta. Viimasel paaril aastal on katsetatud e-õppe põhiseid kursusi peamiselt valikainete raames, kus õppijateks samaaegselt mõlema kõrgkooli üliõpilased.

Käesoleva aasta 5. veebruaril sõlmiti koostööleping kahe kõrgkooli vahel konkretiseerides tegevused järgmiseks neljaks aastaks. Eesmärk on tõhustada rahvusvahelistumist ja arendada õppeprotsessi, pakkudes üliõpilastele lisavalikuid, võimalusi edasiõppimisel ning edendada lõpetajate valmisolekut tööks multikultuurses keskkonnas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee