Arvamused
Ainult tellijale

Šokiteraapiaga arstide kallal

Foto: Anti Veermaa

Terava kriitikaga raputas Jevgeni Ossinovski arste, et neid moodsa tehnoloogia ja uute lahenduste poole liikuma saada, kirjutab Äripäev juhtkirjas.

Ossinovski ennast tagasi ei hoidnud. Ennast rahulikult saali sättinud arstkond pidi kuulma, et patsiendilt on tähelepanu ammu rahale liikunud, et innovatsiooni üle heidetakse nalja, muutustest hoitakse kõrvale ja tööõhkkond on mürgine, kirjutab Äripäev.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee