Raha eest rahvale tervist ei osta
  • Foto: Anti Veermaa
Eesti pumpab igal aastal järjest rohkem maksumaksja raha tervishoidu, kuid see on nagu põhjata kruus – ükskõik kui palju sisse kallad, täis ikka ei saa. Maksumaksjate arv väheneb, maksukoormus kasvab, kuid rahva tervisenäitajad ja tervishoiuteenuse kättesaadavus ei parane.

Seotud lood

Uudised
  • 30.05.18, 15:00
Eestlaste tervena elatud aastate arv on vähenenud
Rahvastiku tervise arengukava 2009–2020 strateegiliseks valdkonna üldeesmärk on tervena elatud eluea pikenemine, kuid tegelikkuses on see hoopis lühenenud.
Uudised
  • 26.04.18, 13:30
Haigekassa kulul külastas eriarsti 784 000 inimest
2017. aastal tasus haigekassa 784 000 inimese eriarsti visiidi eest. Kokku tegid eriarstid üle 4 miljoni vastuvõtu.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.04.25, 13:56
Digilahendus meditsiinis: personaalsed tööriided asenduvad nutika renditeenusega
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele