Meditsiiniuudised  • 6. detsember 2018
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Konkurentsiamet: apteegikette ja hulgimüüjaid võiks juurde tulla

Konkurentsiameti konkurentsiteenistuse järelevalveosakonna juhataja Juhan Põldroos avas Meditsiiniuudiste ravimikonverentsil apteegireformi temaatikat ning tõdes, et reformi positiivne mõju konkurentsile on küsitav ja võib ka täiesti vastupidine olla.

Juhan Põldroos  Foto: Julia-Maria Linna

Teatavasti sai lugu alguse sellest, et 2013. aastal tühistas riigikogu varasemad apteekide asutamis piirangud. Konkurentsiameti esimene eelistus sellises olukorras oli, et turg lähekski täiesti vabaks, aga sellist poliitilist tahet polnud. Oli kindel tahe, et mingisugused piirangud peaks asemele tulema.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee