Meditsiiniuudised  • 27 detsember 2018 07:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Proviisorite koda: 2018 olulisemad arengud

Eesti Proviisorite Koja juht Karin Alamaa-Aas võtab kokku 2018. aasta oluliseimad arengud apteegisektoris.

Karin Alamaa-Aasa sõnul liigub apteegireform õiges suunas.  Foto: Raul Mee, fotograaf

Üks olulisemaid teetähiseid sel aastal puudutab apteegireformi. See on maikuus tehtud riigikohtu otsus, kus keelati mitteproviisoritest apteegiomanikel apteekide kolimine. Riigikohus tõi oma otsuses välja, et kontrollides ravimiseaduse muudatust asjassepuutuvas osas, on nende hinnangul piirangud õigusselged ning puudub vastuolu põhiseaduse ja Euroopa Liidu õigusega. Otsus pani päris mitmed seni skeptilisel ja kahtleval seisukohal olijad mõistma, et apteegireform tõepoolest tuleb. Samuti andis see ametkondadele kindlustunde, et apteegireform liigutab asju õiges suunas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee