Meditsiiniuudised  • 28 detsember 2018 13:20
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Hambaarstide liit: riiklikud piirhinnad tuleks kaotada

Eesti Hambaarstide Liidu president Marek Vink võtab kokku, mis jääb meenutama lõppevat aastat. Murekohad on riikliku hambaravihüvitiste süsteemi mittetoimimine ning puudulik ennetustöö.

EHL president Marek Vink peab oluliseks riiklike piirhindade kaotamist.  Foto: Veiko Tõkman

Eesti Hambaarstide Liit jätkas ja jätkab võitlust patsientidele õiguse eest riiklikku hambaravitoetust kasutada oma hambaarsti juures, sest hetkel ei saa kolmveerand suuremate linnade täiskasvanutest poliitikute lubatud hambaravihüvitist. Kurjajuur on riiklikult kehtestatud piirhinnad, mis tuleks kaotada, sest õiglaste piirhindade kehtestamine on turumajanduse ja teenuse omahinna kujunemise perspektiivis võimatu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee