Meditsiiniuudised  • 18 märts 2019 10:36
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Vallikivi: otsustustugi on hädavajalik tööriist

Otsustustugi on tänase infokülluse ajajärgul perearstile hädavajalik digitaalne tööriist, mis aitab tal iga individuaalse patsiendi puhul tema eelneva terviseajaloo ja -andmete põhjal teha otsuseid, kirjutab Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esinaine Le Vallikivi.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esinaine Le Vallikivi  Foto: Eiko Kink

Otsustustugi aitaks teha otsuseid, millised võiks olla selle inimese puhul kõige sobivamad uuringud, analüüsid ja ravimid, mille vahel arst valib ja kui suur peaks olema tervishoiusüsteemi tähelepanu selle inimese osas, selleks et tagada parimad tulemused tema tervisele. Ka siis, kui inimene on tulnud perearstikeskusesse hoopis muu asja pärast.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee