Meditsiiniuudised  • 11 juuli 2019 12:30
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Esmatasandi arstiabi korraldamisest paberil

Elanike arstiabi korraldamine ei ole lihtne mitte üheski riigis. Eestimaa ei ole mingi erand, pigem on olukord märksa teravam, sellel lihtsal põhjusel, et napib arste ja õdesid, kirjutab Tõstamaa perearst Madis Veskimägi arvamusloos.

Tõstamaa perearst Madis Veskimägi leiab, et terviseamet pole hakkama saanud perearstiabi korraldamisega Pärnumaal.  Foto: Erik Prozes

Meie põhiseadus garanteerib kõigile kodanikele võrdsetel alustel arstiabi, sealhulgas ka esmatasandi ehk perearstiabi. Kuidas seda korraldab terviseamet, on jahmatav, eriti aga see, et ei taheta õppida juba tehtud vigadest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee