Meditsiiniuudised  • 30 juuli 2019 09:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Ideaalsetest ja mitte-näidustatust saatekirjadest

Peremeditsiini resident Andres Lasn võtab detailideks lahti, millist informatsiooni peaks sisaldama üks ideaalne saatekiri ning arutleb ka, miks on hästi koostatud saatekiri meditsiinisüsteemis haruldus.

Andres Lasni arvates peab saatekiri olema väljastaja poolt põhjalikult selgitatud.  Foto: Raul Mee

Arvamuslugu on ajendatult doktor Madis Veskimägi artiklist saatekirjade teemal.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee