• 30.07.19, 12:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ideaalsetest ja mitte-näidustatust saatekirjadest

Peremeditsiini resident Andres Lasn võtab detailideks lahti, millist informatsiooni peaks sisaldama üks ideaalne saatekiri ning arutleb ka, miks on hästi koostatud saatekiri meditsiinisüsteemis haruldus.
Andres Lasni arvates peab saatekiri olema väljastaja poolt põhjalikult selgitatud.
  • Andres Lasni arvates peab saatekiri olema väljastaja poolt põhjalikult selgitatud.
  • Foto: Raul Mee
Arvamuslugu on ajendatult doktor Madis Veskimägi artiklist saatekirjade teemal.

Seotud lood

Arvamused
  • 18.07.19, 15:30
Veskimägi: pooldan karmimat saatekirjade nõuet
Tõstamaa perearst Madis Veskimägi kirjeldab saatekirjade vormistamise argipäeva, kus patsient nõuab seda, sest eriarst soovib formaalset saatekirja.
  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.25, 11:23
Proviisor selgitab: kui higistame sõltumata ilmast?
Palavalt kuum suvine päev, higimull otsa ees ja särk läbimärg – see ei ole ainult normaalne, vaid lausa hädavajalik. Siiski ei seosta kõik higistamist ainult palava suvepäevaga. Higistamine võib tähendada rahvarohkeid üritusi, tähtsaid esinemisi või olulisi koosolekuid, aga ka vahelduvate kuuma- ja külmahoogudega üleminekuiga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele