COVID-19 kriis on tõstnud esile e-teenuste hädavajalikkuse. Esitledes end eesrindliku digiriigina, on selgunud paraku, et Eestis on ainult kaks e-apteeki, mis ei suuda abivajajate nõudlust rahuldada, kirjutab Soraineni vandeadvokaat Lise-Lotte Lääne.
E-apteek on seni vaid Apohtekal ja Südameapteegil.
  • E-apteek on seni vaid Apohtekal ja Südameapteegil.
  • Foto: mu.ee
Reeglina peavad e-apteegid toimetama ravimid tellijani kolme tööpäevaga, kuid hetkel tuleb arvestada lausa neljaga. Kas keegi tahaks omal nahal kogeda, mida tähendab näiteks neli päeva valuvaigistit oodata?

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:38
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib õpetavat juhtivarsti
Kandideerimise tähtaeg: 20.06.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele