Kadi Heinsalu • 23 oktoober 2017 13:30
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Lõviosa gripivaktsiinist kohal

Sel gripihooajal Eestisse planeeritud ca 65 000 doosist kahest erinevast vaktsiinist on kohal umbes 82% ja sel nädalal on natuke lisa tulemas.

Ravimiameti tegevuslubade ja inspektsiooni büroo vaneminspektor Klara Saar ütles, et käesoleval gripihooajal on Eestisse toodud juba üle 53 000 gripivaktsiini annuse, sh 16 093 annust kolmevalentset Influvaci ja 37 000 annust neljavalentset VaxigripTetrat.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee