Pressiteade

Roche lansseeris 8 riigis NAVIFY veebirakendused, mis annavad ligipääsu värskeimale kliinilisele infole

Roche käivitas kaks Navify otsusetoe perekonda kuuluvat veebirakendust, mis võimaldavad otsida kliiniliste uuringute infot, otsida kõige värskemat teemakohast andmestikku ning pakuvad personaalsemat lähenemist diagnoosist kuni raviotsuste tegemise ja jälgimiseni.

Veebirakendused Navify Clinical Trial Match ja Navify Publication Search nagu ka Navify otsusetugi on esialgu kättesaadavad 7 riigis maailma, lisaks USA-le UKs, Saksamaal, Hispaanias, Hollandis, Rootsis, Šveitsis ja Brasiilias.

Navify Clinical Trial Match ja Navify Publication Search aitavad ja lihtsustavad onkoloogidel ja kõikidel nende meeskonnaliikmetel pääseda ligi käimasolevatele kliinilistele uuringtele ja teemakohasele kirjandusele. NAVIFY Clinical Trial Match aitab otsida kliiniliste uuringute võimalusi patsiendi vanuse, soo, biomarkerite ja vähiprofiili põhjal 11 rahvusvahelisest andmekogust: sh ClinicalTrials.gov, German Clinical Trials Registry (DRKS) ja European Clinical Trials Registry (EUCTR)). NAVIFY Publication Search rakendus navigeerib globaalsetes publikatsioonide andmebaasides (PubMed, American Society of

Clinical Oncology, American Association of Central Cancer Registries) ja aitab leida kõige ajakohasemat ja relevantsemat kirjandust.

„Ravimid lähevad aina täpsemaks, mis tähendab, et on vaja ka täpsemat diagnostikat. Igale patsiendile tuleb leida just need õiged markerid, mille põhjal ravimit määrata – selleks aga on ülioluline, et kõikidel raviotsuste tegemisel oleks kogu meeskonnal käepärast kõige paremad kogemused ning kõige värskemad uuringud,“ ütles Roche Eesti juht Kadri Mägi-Lehtsi. „Eesti on väike riik ja meie jaoks oleks eriti oluline suurema kogemuse kasutamine ning muidugi ka oma andmete jagamine. Roche’il on rohkelt kogemusi ja andmeid nii diagnostika, teraapia kui andmebaaside valdkonnas – just meie asi ongi võtta juhtroll tervishoiu digitaliseerimisel. Selliste digilahendustega liigume kindlasti järjest lähemale täpsemale ja personaliseeritud käsitluseni patsiendi teekonnal diagnoosist ravini ja järelevalveni.“

Mõlema uue Navify rakenduse sisu pakub MolecularMatch, Inc. – kliinilise informaatikaga tegelev ettevõte, kellel on ekspertiis onkoloogia, immunoteraapia ja bioinformaatika alal.

Navify esimene rakendus Tumor Board – pilvepõhine rakendus, mis lihtsustab oluliselt onkoloogiaravi meeskondade ettevalmistusi, tegevusi ning dokumenteerimist, käivitati 2017. aastal. Navify veebirakenduste perekonda arendatakse pidevalt edasi, et parandada patsientide ravi: lihtsustada andmete kättesaadavust ning meditsiinipersonali otsuste tegemist. Roche’i ja koostööpartnerite arendatavad Navify rakenduste kogum täieneb jooksvalt.

NAVIFY otsusetoe tooted aitavad multidistsiplinaarsetel ravi meeskondadel toetuda keerulisele meditsiiniinformatsioonile muutes selle kasutamisvalmis ülevaateks.

Roche on farmaatsia- ja diagnostika valdkonnas üleilmne suunanäitaja, keskendudes teaduse edasiarendamisele, et parandada inimeste elusid. Ravimite ja diagnostikumide koondamine ühise katuse alla on andnud kombineeritud tugevuse ja teinud Roche’st liidri personaliseeritud tervishoiu valdkonnas. Ettevõte tegutseb enam kui 100 riigis ja andis 2017. aastal tööd rohkem kui 94 000 inimesele üle maailma. 2017. aastal investeeris Roche uurimis- ja arendustegevusse 10,4 miljardit Šveitsi franki ja teatas 53,3 miljardit Šveitsi frangi suurusest läbimüügist.

Hoffmann-La Roche, peakontoriga Baselis Šveitsis, on maailma suurim biotehnoloogia ettevõte, mis tegutseb peamiselt ravimite ja diagnostika valdkonnas. Alates loomisest 1896. aastal jätkab Roche otsinguid efektiivsemaks haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ja raviks ning ühiskonda panustamiseks. WHO oluliste ravimite nimekirjas on 30 Roche’i ravimit. Roche’ on tunnustatud Dow Jones Sustainability Indices poolt 10 aastat järjest kui jätkusuutlikuimat ettevõtet farmaatsia-, biotehnoloogiliste- ja loodusteadusfirmade sektoris. 

Roche Eesti OÜ põhitegevusalaks on ravimite registreerimine, turundamine ja hulgimüük Eestis ning kliiniliste uuringute läbiviimine. Meie missiooniks täna ja homme on luua lisaväärtust tervishoiusüsteemis, keskendudes meie teadmistele farmaatsia-ja diagnostikavaldkonnas.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.