5 november 2018 05:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Uuring annab infot Spiolto® Respimat®-i toimest KOKi-haigetel

Boehringer Ingelheimi logo.  

Euroopa ulatuslik igapäevase kliinilise praktika alusel tehtud uuring annab infot Spiolto® Respimat®-i toime kohta KOKi-haigetel.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee