Meditsiiniuudised  • 17 juuni 2019 17:55
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Nintedaniib aeglustab forsseeritud vitaalkapatsiteedi vähenemist süsteemse skleroosiga seotud interstitsiaalse kopsuhaiguse patsientidel

Süsteemne skleroos toob kaasa naha ja teiste elundite, nt südame, kopsude, seedetrakti ja neerude armistumise (fibroosi), mis võib omakorda põhjustada eluohtlikke komplikatsioone.  Foto: PantherMedia

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee