Autor: Meditsiiniuudised • 15. oktoober 2020

Maailma suurim meditsiinitehnika mess toimub tänavu virtuaalselt ja kutsub osalema oma kodust

Maailma suurim meditsiinitehnika mess MEDICA ja meditsiinitehnika tarnijate mess COMPAMED toimuvad sellel aastal 16.-19. novembril virtuaalselt. Kogu tervishoiu valdkonna spetsialiste ja huvilisi ootab `virtual.MEDICA´ ja `virtual.COMPAMED´ raames suurepärane platvorm kolme peamise alaga.

Tutvu lähemalt siin: https://virtual.MEDICA.de ja siin https://virtual.COMPAMED.de

Järgmisel aastal on plaanis nii MEDICA 2021 kui ka COMPAMED 2021 hübriidmessina korraldada. See tähendab kombinatsiooni traditsioonilisest messist ja online platvormist.

Esindatud on nii Conference Area (konferentsid ja foorumid), Exhibition Space (ettevõtted esitlevad end ning oma tooteid) kui ka Networking Plaza (kohtumised, kontaktide vahetamine, networking).

„Meie poolt väljatöötatud hügieenireeglite kontseptsioon messikeskuses võeti eksponentide poolt väga hästi vastu ning ka reisipiirangute lõdvendamine kevadel andsid reaalselt lootust, et sügisel on võimalik messide MEDICA ja COMPAMED’i tavapärane toimumine. Ülemaailmne pandeemia levik sundis aga meid olukorda uuesti hindama. Kuna mõlemad messid on äärmiselt rahvusvahelised nii eksponentide kui ka külastajate poolest, siis uuesti karmistunud reisipiirangud viisid meid otsuseni, et sellel aastal seame fookuse vaid virtuaalsele messile“, selgitas Wolfram Diener, Messe Düsseldorf GmbH peadirektor.

Kuna messid MEDICA ja COMPAMED toimuvad igal aastal, saame me seekord hoida kontakti kogu meditsiinitehnika maailmaga luues online platvormi ettevõtetele kohtumisteks ning infovahetuseks.

Messi statistika: Eelmisel aastal osalenud eksponentidest olid 80% välismaalt 70. erinevast rahvusest. Külastajaid oli 170 erinevast rahvusest. Kõikidest messi külastajatest tuli 70% välismaalt. 2019. aasta messidel MEDICA ja COMPAMED osales kokku 6300 eksponenti ja 121.000 külastajat.

Viimastel aastatel on mess panustanud ka digitaalsetesse platvormidesse, mida saab nüüd muutunud olukorras eriti efektiivselt ära kasutada, et pakkuda ettevõtetele ka praegu info- ja kontaktide vahetamise võimalust.

Koostöös erialaliitude ja partneritega valitakse parimad teemad voogedastuseks seni plaanitud erialafoorumite ja konverentside hulgast. Lisaks toimuvad ettevõttete ja nende toodete veebipõhised esitlused, individuaalsed ärikohtumised alal „Online-Matchmaking“.

„MEDICA teadusprogramm” kannab seekord aja märki ning keskendub palju tehnika, majanduse ja tervishoiupoliitika trendidele ning küsimustele.

MEDICA foorumid: MEDICA CONNECTED HEALTHCARE FORUM, MEDICA HEALTH IT FORUM, MEDICA LABMED FORUM, MEDICA TECH FORUM, MEDICA ECON FORUM, COMPAMED HIGH-TECH FORUM ning COMPAMED SUPPLIERS FORUM.

Messil esitletakse: meditsiinitehnoloogia, meditsiinielektroonika, laboriseadmed, diagnostikaseadmed, füsioteraapia ja ortopeedia tehnoloogia, tarbekaubad, kuluartiklid, info ja kommunikatsioonitehnika, teenused ja erialaajakirjandus. Detailne loetelu on messi kodulehel.

Kogu informatsioon virtuaalsetel messidel MEDICA 2020 und COMPAMED 2020 osalemiseks on messide kodulehtedel:

https://virtual.MEDICA.de ja https://virtual.COMPAMED.de.

Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK) / AHK Service OÜ on Messe Düsseldorf GmbH ametlik esindus Eestis.

Messi esindaja Elo Saari

[email protected]

T 627 6946.

Jaga lugu
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Triin Tabur Meditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 455
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Hanna SultsMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 385
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708