• 19.04.05, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eriti ohtlik Marburgi hemorraagiline viiruspalavik levib Angolas

Eelmise aasta oktoobris Angolas alanud Marburgi hemorraagilise viiruspalaviku puhang on levinud ohtlikus ulatuses.
Eelmise aasta oktoobris Angolas alanud Marburgi hemorraagiliseviiruspalaviku puhang on levinud ohtlikus ulatuses. Kui algul levissee ainult Uige provintsis- siis käesolevaks ajaks on ta haaranudriigis vähemalt kümme provintsi ning Maailma Terviseorganisatsioonloodab selle levikule piiri panna alles kuue kuni kaheksa nädalapärast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele