Aktiivne eluviis viib Elvasse

6. mail toimub Elvas tervislike linnade võrgustiku VII
aastakonverents teemal aktiivne eluviis. Üritus jätkub 7. mail
matkapäevaga.

Reedel- 6. mail kell 11 algaval konverentsil esinevad rahvatervise koolituse spetsialist Ülla-Karin Nurm Tervise Arengu Instituudist (TAI)- spordiarst Rein Jalak Tallinna Ülikoolist (“Tervisetreening algajale”) ja Fitgirl 2005 Kirsti Kuhi (“Mis on aktiivne eluviis minu jaoks?”).

Euroopa “Active living” võrgustiku koordinaator ja Turu linna kui tervisliku linna koordinaator Heini Parkkunen räägib aktiivse eluviisi projektist Euroopas ja Soomes.

Pärastlõunal saab osaleda kolmes töötoas- mille teemad on “Kuidas tekitada ja hoida head toonust. Aktiivsed eluhoiakud elukaare kõigil etappidel” (lasteaiad- koolid- eakate ühendused või koolid- treening-grupid- spordiklubid).

Kolmas töötuba arutab omavalitsuste võimaluste üle mõjutada ja toetada kodanike aktiivset elustiili.

Kokkuvõtete järel esinevad väikesed ja suured võimlejad ning line-tantsijad.

Enne Elva linnapea õhtust vastuvõttu avavad aastakonverentsi osalised Tartumaa Muuseumis (Elva- Pikk tn 2) kell 17.15 näituse “Terves kehas terve vaim”.

Konverentsi esimese päeva osalustasu on sada krooni. Korraldusinfot jagab Eeva Kumberg telefonil 525 1852 või <a href="mailto:eeva.kumberg@elva.ee">eeva.kumberg@elva.ee</a>.  <br />

<strong>MU</strong>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.