• 23.04.24, 15:00

Lanno Narva haiglast nüüd ja tulevikus

Narva haigla juhatuse liikme Üllar Lanno sõnul on tema kui uue juhi eesmärk muuhulgas tagada haigla jätkusuutlik areng ja võime pakkuda kvaliteetset tervishoiuteenust.
Narva haigla juhatuse liige Üllar Lanno.
  • Narva haigla juhatuse liige Üllar Lanno.
  • Foto: Erakogu
Narva ja selle mõjuala omapära eristub teistest Eesti piirkondadest. Kahanevas ja vananevas elanikkonnas esile tõusvate krooniliste ja kasvajahaiguste taustal on noorte meditsiiniharidusega inimeste vähene soov naasta panustama kodulinna– siin vajab haigla püsivaid hübriidlahendusi eriarstiabi kohaletoomiseks teistest haiglatest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele