TSITAATE

"Ilmselt oleks tulnud oodata soojemaid aegu ja üürida
Raekoja plats.”
Ursula Koorits-

Eesti Valu Seltsi president ja valukonverentsi korraldaja-
kurvastades selle üle- et paljud huvilised ei saanud konverentsist
osa võtta- sest ruumi lihtsalt ei jätkunud. (Hippokrates- aprill
2005)

 

<strong>"Niikuinii on mõned tohtrid osanud saada haigekassast lepingujärgset raha- pikendada sellele vaatamata järjekordi ja õngitseda patsiendi taskust veel täiendust võimaldades “järjekorrast möödaostmist”.”<br /></strong>Andres Ellamaa-<br /> neurokirurg (Postimees- 5.05.2005)

 

<strong>"Haiglas on palju noori õdesid ja nii lähevad nad üksteise järel emapuhkusele- mis on ju tegelikult rõõmus sündmus.”<br /></strong> Ulvi Skirta-<br /> Viljandi haigla sisekliiniku ülemõde- õdede töölt lahkumise ühest põhjusest. (Sakala- 3.05.2005)

 

<strong>"Aga seda julgen juba praegu öelda- et 13 protsenti ravikindlustuse raha on tervishoiu normaalse taseme kindlustamiseks vähe. Sellega ei jaksa ära elada.”<br /></strong> Jaak Aab-<br /> sotsiaalminister (Eesti Päevaleht- 5.05.2005)

 

<strong>"Sajandeid toiminud arsti ja patsiendi vaheline privaatne suhe on nüüdseks asendunud konglomeraadiga- mis hõlmab kuni 16 erinevat- kuid üksteisega seotud turgu - spetsialistide tööjõu- ja koolitusturust kuni üleilmse farmaatsiaturuni. Ükskõik millise lahendusega keegi välja tuleb- võib kindel olla- et leidub huvirühm- kes sellega rahul ei ole ning suudab näidata- kuidas see lahendus kogu süsteemile vähemalt nende vaatevinklist halvasti mõjub.”<br /></strong>Ain Aaviksoo-<br /> MPH-kandidaat 2005- Harvard School of Public Health- Boston (Eesti Päevaleht- 3.05.2005)

 

<strong>"Mina sõin kanaðaðlõkki viimati laupäeval- tahtsin küll kalkuni oma- aga poes ei olnud. Maitses hea ja elus olen siiamaani - kõht on korras ja palavikku pole. Ju siis salmonelloosi ei saanud.”<br /></strong>Hindrek Riikoja-<br /> Postimehe reporter (Postimees- 10.05.2005)

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.