Ida-Tallinna keskhaigla tähistab 220. juubelit konverentsidega

Ida-Tallinna keskhaigla (ITK) 220. juubeli tähistamiseks on käesoleva aasta jooksul toimunud erinevaid sündmusi, läheneval sügisel kutsub haigla osa võtma kliinikute konverentsidest.

Ida-Tallinna keskhaigla (ITK) 220. juubeli tähistamiseks on käesoleva aasta jooksul toimunud erinevaid sündmusi. Läheneval sügisel kutsub haigla oma häid koostööpartnereid ja perearste osa võtma kliinikute konverentsidest.

29. septembril toimub esmakordselt ITK diagnostikakliiniku konverents. Käsitletavate teemade ring hõlmab kliiniku kolme tegevusvaldkonda - radioloogia- patoloogia ning kesklabori tööd. Sõna saavad tunnustatud spetsialistid- nende hulgas diagnostikakliiniku juhataja Marge Kütt- patoloogiakeskuse juhataja Eero Semjonov- radioloogiakeskuse vastutav radioloog Ülle Raudsepp jt.

Konverentsil leiavad käsitlemist patoanatoomiline lahang kui võimalus objektiviseerida surma põhjuse tuvastamist ja ravi kvaliteedi hindamist; kilpnäärme tsütodiagnostika; emakakaela düsplaasia; diagnostika ja ravi võimalused nukleaarmeditsiinis; aneemiate kaasaegne laboridiagnostika jt teemad.

Külastajaid oodatakse ühtlasi aktiivselt kaasa mõtlema haigusjuhu käsitluse juures. Õige lahenduse esitanute vahel läheb loosi tasuta diagnostiliste uuringute pakett- mille hulgas on 3000 krooni väärtuses radioloogilisi uuringuid- 1000 krooni eest laboriuuringuid ning 1000 krooni eest uuringuid patoloogiakeskusest.

Konverentsile saab registreeruda e-aadressil <a href="mailto:konverents.diagnostika@itk.ee">konverents.diagnostika@itk.ee</a> või telefonil 697 3094.

4. novembril toimub juba traditsiooniline ITK sisekliiniku konverents. Eelmised konverentsid on andnud head tagasisidet nii osalejate kui esinejate poolt. 2004. a oktoobris võttis sellest osa ligi 350 inimest- kelle hulgas oli enim perearste Tallinnast ja Harjumaalt. Osalejaid oli ka Ida-Virumaalt- Pärnust- Raplast ja Järvamaalt.

Sisekliiniku konverentsi päevakavaga saab tutvuda haigla kodulehel alates 12. septembrist. Samast kuupäevast algab ka registreerimine aadressil <a href="mailto:konverents.sise@itk.ee">konverents.sise@itk.ee</a> või telefonil 697 3094.

Eelnimetatud konverentsid toimuvad rahvusraamatukogu konverentsisaalis ja on osavõtjatele tasuta.

Lisaks keskhaigla 220. juubeli tähistamisele on haigla silmaarstide jaoks tippsündmuseks 20 aasta möödumine silmakliiniku moodustamisest. Silmakliinik tähistab oma ümmargust sünnipäeva 25. novembril Eesti ja rahvusvaheliste tippspetsialistide osavõtul.

<br /><strong>ANDRA ALTOA<br /></strong>Ida-Tallinna Keskhaigla turundusjuht

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.