26. september 2005
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Tudengid valisid teadlikult õenduse

Käesolevast aastast on meie koolil uus nimi – Tartu Tervishoiu Kõrgkool, uus staatus – rakenduskõrgkool, uued üliõpilased – 346, uued õppejõud – 11, uued tööruumid – 7 ja veel üht-teist vajalikku.

Käesolevast aastast on meie koolil uus nimi - Tartu TervishoiuKõrgkool- uus staatus - rakenduskõrgkool- uued üliõpilased - 346-uued õppejõud - 11- uued tööruumid - 7 ja veel üht-teistvajalikku.

Seoses Euroopa piiride avanemisega näeme ideaalis meeletutüliõpilaste tungi tervishoiuerialadele- et pärast lõpetamistkindlustada ennast töökohaga Eestis või võimalusega kusagil mujalmaailmas töötada. Mis toimub aga tegelikult?

Liitu Meditsiiniuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Kristiina KäitMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 58552330
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Minna Liisi LiivrandMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 230
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708