Ranbaxy toetab südame- ja depressioonihaigeid

Ravimifirma Ranbaxy- mis on Eesti meedikute seas tuntuks saanud
tänu hüperkolesteroleemiaga patsiente toetavale programmile “Võti-
mis avab uue tee”- on nüüd algatanud kaks uut toetusprogrammi.

Esimene neist kannab nime “Z-77” ning on mõeldud depressiooniga patsientide abistamiseks.

“Eestis on tuhandeid depressiooni diagnoosiga patsiente- kes rahapuuduse tõttu peavad kasutama tõsiseid kõrvaltoimeid põhjustavaid vanema põlvkonna antidepressante või on sootuks ravimata. Paljudele käib uuemate antidepressantide kasutamine üle jõu-” tõdes Ranbaxy Laboratories Ltd müügi- ja turundusjuht Peeter Villako. Seetõttu on firma otsustanud programmi “Z-77” ajal turustada oma tsitalopraami nimega Zyloram senisest soodsamalt.

Villako selgitas- et tsitalopraam on uuema põlvkonna selektiivne serotoniini tagasihaarde inhibiitor (SSRI)- mille olulisemateks eelisteks fluoksetiini ja sertraliini ees on toime kiire algus.

Ranbaxy teine uus programm toetab kardiovaskulaarsüsteemi haiguste preventsiooni.

“Programm pealkirjaga “Kapsel aitab” seisneb selles- et iga ordineeritud Corprili (ramipriili kapslid) pakendi pealt läheb üks kroon Eesti südame- ja veresoonkonna haiguste (SVH) ennetamise programmi toetuseks. Laekuvaid summasid kasutatakse nooremate- 20-30 aasta vanuste isikute SVH riskitegurite skriinimiseks-” ütles Peeter Villako.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.