Siseministeerium digiteerib 2007. aasta lõpuks alates 1926. aastast Eestis koostatud perekonnaseisuaktid ehk sündi- surma- abielu ja abielulahutust tõendavad dokumendid- teatas siseministeeriumi pressinõunik Jaana Aduson.
Tegemist on seni ühe ulatuslikuma digiteerimisprojektiga Eestis-mille käigus luuakse rahvastikuregistrisse perekonnaseisutoimingutemenetlusregister ja lisatakse perekonnaseisuaktide elektroonilisedpildid. Registri loomisel kasutatakse struktuuritoetuste raha.Vajaliku riist- ja tarkvara tarnib AS Andmevara.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele