UUS AJAKIRI:

Üks

<strong>Üks</strong>

Ilmunud on uue tervisliku elustiili ajakirja Üks esimene number- ajakirja annab välja kohalikul kapitalil põhinev OÜ Meedium.

Ajakirja teatel on praktilise sisuga väljaanne orienteeritud endast hoolivale inimesele- kes tahab olla terve ja informeeritud. “Küsitlused kinnitavad- et tervis on inimesi huvitavate teemade seas esikohal - terve olemisse ollakse valmis üha enam panustama. Abiks ses osas saabki olema uudne terviseajakiri Üks- mille põhieesmärk on aidata lugejal oma elukvaliteeti hoida ja parandada- pakkudes talle nii vajalikke teadmisi- toetust- nõu kui ka meelelahutust-” öeldakse selgituseks.

Ajakirja Üks viis põhirubriiki on liikumine- füüsiline tervis- vaimne tervis- ilu ja heaolu ning toitumine.

Kuus korda aastas ilmuma hakkava ajakirja formaat on tavapärasest väiksem (170 korda 220 millimeetrit) ning ajakiri on keskmisest mahukam. Esimene number on 180-leheküljeline ning maksab 35 krooni.

Väljaande peatoimetaja on Ülli Plink- tegevtoimetaja Meelike Saarna ning kujundaja Nigul Treimann- kes kõik töötasid varem tänavu juunis ilmumise lõpetanud ajakirjas Annabella. Ajakirja vastutav väljaandja on Anneli Sarapuu.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.