• 06.12.05, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valitsus toetas kindlustuskaitse kiiremat teket

Valitsus toetas riigikogu sotsiaalkomisjoni algatatud ravikindlustuse seaduse muutmist- et viia see põhiseadusega kooskõlla.
Eelnõuga muudetakse ravikindlustuse seaduse sätteid- misreguleerivad töötaja ja avaliku teenistuja kindlustuskaitsetekkimise aega ning füüsilisest isikust ettevõtja (FIE)kindlustuskaitse kestust ja kindlustuskaitse tekkimiseks-peatamiseks ja lõppemiseks vajaliku info edastamise korda- teatasvalitsuse pressibüroo.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele